Polski Front-End Logo


Polskie serwisy na temat front-endu

O serwisie

Po co jest ten serwis?

Serwis Polski Front-End powstał w celu zebrania w jednym miejscu jak największej liczby stron, serwisów oraz blogów na temat szeroko rozumianego front-end developmentu. Co ważne, wszystkie zgromadzone tutaj serwisy tworzone są w języku polskim!

Autorem tej strony jestem ja, czyli Bartek Dybowski. Oprócz tego serwisu prowadzę również bloga Na Frontendzie, na którym piszę na temat technologii webowych (a także świata IT ogólnie). Temat ten jest mi więc szczególnie bliski i stąd właśnie pomysł na stworzenie tego serwisu.

Podstawowym założeniem "Polskiego Front-Endu" było zebranie tutaj całych blogów, a nie pojedynczych artykułów. Z tego powodu selekcji treści mogę dokonywać jedynie na etapie dodawania danej strony do serwisu. Jako, że nie każdy pisze tylko i wyłącznie o front-endzie, to czasem może się tutaj pojawić wpis na temat, na przykład, PHP... Wydaje mi się jednak, że każdy blog czy strona, która pisze dużo o front-endzie, czy ogólniej o web developmencie, zasługuje by się tutaj znaleźć... Nawet jeśli front-end to nie jedyny poruszany tam temat.

Jeżeli więc znasz (lub sam prowadzisz) jakiś blog, serwis lub stronę w języku polskim, której tutaj nie ma, a uważasz, że powinna się tu znaleźć - zapraszam do zgłoszenia go przez specjalnie do tego celu przygotowany formularz. Obiecuję, że przejrzę każde zgłoszenie i jeśli uznam, że dana strona się nadaje - dodam ją do serwisu!

A jeśli podoba Ci się moja idea i sam prowadzisz bloga o front-endzie, to oprócz zgłoszenia zachęcam również, do polecania tej strony swoim czytelnikom! Im większy ruch tutaj tym większy ruch do Twojego bloga...

Copyright@2017 - Na Frontendzie

Ta strona, tak jak praktycznie każda w internecie, wykorzystuje ciasteczka.